Nábytok do materskej školy. Kde ho kúpiť?

Nábytok do materskej školy. Kde ho kúpiť?

Spôsobov, ako zaobstarať nábytok do materskej školy, je viacero. Jednou z možností je použiť internetové vyhľadávanie, nájsť stoly, stoličky, postieľky či ležadlá s matracom, porovnať ceny a zvoliť také, ktoré spĺňajú stanovené požiadavky z hľadiska preferencií i finančnej náročnosti daného predškolského zariadenia.

Ďalším riešením je oslovenie konkrétneho dodávateľa a výber z aktuálnych katalógov zostáv nábytku do materskej školy. Avšak z dlhodobejšieho hľadiska nemusia byť tieto spôsoby, ako vybrať nábytok do materskej školy, ideálne.

Rýchle riešenia sa nie vždy vyplácajú

Laik zvyčajne nedokáže adekvátne posúdiť nielen kvalitu nábytku do materskej školy, ale ani ho vhodne usporiadať a skombinovať tak, aby plnil svoj účel stopercentne dlhé roky. Navyše existuje školský nábytok aj do materskej školy, čo umožňuje jeho flexibilné používanie v základných školách s materskou školou.

Čo s tým? Riešením je osloviť profesionálov, ktorí sa venujú interiérovému dizajnu. Poskytnú vám bezplatnú konzultáciu, návrhy interiéru i jeho realizáciu. Samozrejme, vrátane nevyhnutných stavebných úprav i dodávky nábytku na mieru, textilných a interiérových doplnkov.

Interiérový dizajn sa už dávno netýka iba návrhu a realizácie interiérov bytov či rodinných domov, ale aj komerčných priestorov, školských a predškolských zariadení.

Zainteresovaní si uvedomujú, že moderná škola by mala byť realitou aj na Slovensku. Nezaobíde sa bez rešpektujúcich učiteľov, didaktických pomôcok i nábytku pre materské školy, ktorý je ergonomický, podporuje kreativitu i chuť učiť sa a pozitívne pôsobí na duševné rozpoloženie detí.

Nábytok do materskej školy od profesionálov v rámci komplexného servisu

Odborníci, ktorí sa venujú interiérovému dizajnu, vás v rámci komplexného servisu odbremenia od všetkých činností týkajúcich sa zariadenia materskej školy. Vďaka nim si nebudete musieť lámať hlavu nad tým, aký nábytok vybrať do škôlky a kde ho kúpiť. Celý proces tvorby interiéru materskej školy sa skladá z niekoľkých krokov. Ktoré sú to?

Dizajn interiéru materskej školy

Na začiatku komplexného servisu dizajnérskeho štúdia stojí bezplatná konzultácia. V rámci nej sa profesionáli zoznámia s vašimi predstavami o vzhľade interiéru materskej školy. Preberiete s nimi, aký nábytok do materskej školy je tým pravým pre tú vašu. Odpadnú vám mnohé starosti, napríklad aj tie spojené so zisťovaním, ako vybrať rastúci školský nábytok vhodný aj pre škôlkárov.

Po vystavení cenového návrhu pre vytvorenie interiéru obdržíte prvé návrhy interiéru, ktoré sprevádzajú pravidelné konzultácie a úpravy. Z nich potom vznikne finálny interiérový dizajn, realizačný projekt a stanovenie komplexného rozpočtu na realizáciu.

Realizácia zahŕňa aj kúpu a usporiadanie nábytku do materskej školy

Zariadenie interiéru materskej školy sa realizuje na kľúč. To znamená, že všetky realizačné práce sú uskutočňované profesionálmi. Avšak možný je aj autorský dozor. V rámci tohto procesu sa vykonávajú potrebné stavebné úpravy i dodávka nábytku do materskej školy.

Nákup nábytku do materskej školy zahŕňa, napríklad postieľky a ležadlá, textil a bytové doplnky, stoličky či stoly. Ďalej sa nábytok rozmiestni podľa projektu a interiér materskej školy je pripravený na odovzdanie a používanie škôlkármi.

S financovaním pomôžu výzvy ministerstva školstva i granty

Realizácia interiéru materskej školy nie je lacnou záležitosťou. Avšak základné i materské školy môžu pravidelne využiť možnosť a čerpať prostriedky z výziev ministerstva školstva alebo grantových výziev.

Výzva ministerstva školstva pre modernejšie vzdelávanie je aj o inovatívnom nábytku. V triedach sú deti rôznej výšky, a preto je dôležité voliť ergonomický rastúci nábytok vo vhodnom farebnom prevedení. S financovaním pomôžu aj grantové výzvy pre školy s moderným prístupom.

Ak teda potrebujete pomôcť s financovaním, je potrebné sledovať aktuálne výzvy a zapojiť sa do nich. Moderná škola je pre deti a ich šťastnú budúcnosť nevyhnutnosťou.

 

 

 

Top
Konzultácie, objednávky, otázky
Kontakty.
Radi Vás privítame v Banskej Bystrici na Kyjevskom námestí 9, budova Milestone. Pre dohodnutie stretnutia využite ktorýkoľvek z kontaktov nižšie.

VAŠE OTÁZKY SMERUJTE NA E-MAIL
office@zoff.sk

ALEBO ZAVOLAJTE NA
0915 979 999
0918 699 915