Spoznajte nás

O nás

Naša misia.

Vaše predstavy o vysnívanom interiéri sa v ZOFF premenia na realitu.

Našou výzvou je poskytnúť Vám interiér a nábytok na mieru s vyspelým riešením tak, aby bol vysoko funkčný, nadčasový a estetický zároveň.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam máme podrobný prehľad o možnostiach zariaďovania rôznych druhov interiérov. Spoluprácu s klientmi vždy staviame na znalosti produktov a podmienok výrobcov alebo našich partnerov.

Keďže spolupracujeme s renomovanými dodávateľmi, garantujeme, že Váš interiér zrealizujeme v požadovanom termíne s dodržaním dohodnutých podmienok zákazky. Každému projektu sa venujeme s rovnakým záujmom od okamihu objednávky až po odovzdanie.

Dôsledná práca nášho tímu Vám výrazne ušetrí čas. Projekt Vás nebude zamestnávať  ďalšími aktivitami a vyhnete sa zaťaženiu súvisiacemu so zariaďovaním priestorov. Spôsob našej spolupráce minimalizuje riziko omylov, ktoré by mohli znižovať na hodnotu celého projektu.

Spoznajte náš team

My sme ZOFF

Ing. Zuzana Sečkárová

majiteľka

Pred založením ZOFF-u som pracovala 13 rokov ako produktový manažér a v podstate som rozbiehala predaj kancelárskeho nábytku v Banskej Bystrici. Interiérový dizajn ma vždy bavil, postupom času rástol spolu s klientelou aj záujem o tento typ služieb, no neexistovala žiadna firma, ktorá by sa venovala komplexnému zariaďovaniu kancelárií na kľúč. Preto som sa v roku 2005 rozhodla založiť štúdio ZOFF (Z = Zuzana, OFF = office).

Dnes sa portfólio našich služieb podstatne rozšírilo a okrem kancelárií sa venujeme kompletnému zariaďovaniu akýchkoľvek interiérov na kľúč. Každý klient sa môže spoľahnúť na naše dlhoročné skúsenosti, individuálny prístup a dôraz na kvalitu od prvého návrhu až po odovzdanie Vášho nového interiéru.

Mgr. Ingrid Konderová

administratíva, príprava cenových ponúk, vybavovanie objednávok, fakturácia

Cesta k Vášmu novému interiéru a teda prvý kontakt s naším štúdiom začína vždy u mňa a budeme spolu komunikovať počas celej realizácie projektu. Manažujem dodávky, dohliadam na dodržiavanie termínov, koordinujem práce s dodávateľmi a analyzujem projekty.

Vždy mi bola blízka umelecká činnosť a som kreatívna duša, preto mi vyhovuje, že môžem v práci zapojiť aj túto svoju stránku. Každý deň je iný, moja práca je veľmi rôznorodá, preto nehrozí žiaden stereotyp.

Ing. Andrea Ševcová – AŠ dizajn

interiérová dizajnérka

Pre každého človeka je darom od života, ak si môže povedať, že jeho práca je zároveň aj záľuba. Ja mám to šťastie, že práca je mojou radosťou. Rada sa stretávam s ľuďmi, ešte radšej sa s nimi rozprávam o ich predstavách, riešim ich nejasnosti a snažím sa splniť ich vysnívaný sen o bývaní. Najväčšou odmenou pre mňa je ich spokojnosť.

Pracovné stretnutie ma spojilo p. Sečkárovou, s ktorou sme si ľudsky aj pracovne veľmi rýchlo porozumeli, preto som rada, že dnes môžem byť súčasťou tímu ZOFF.

Mária Kónyová

dizajnérka

Interiérový dizajn nie je pre mňa len prácou, ale aj láskou k estetike a jednoduchosti. 

Milujem minimalistický a škandinávsky dizajn, ktorý sa odzrkadľuje aj na mojich projektoch. Používam ich charakteristické prvky, ako sú svetlé farby, prírodné drevo, minimalistický nábytok a prírodné svetlo, ktoré vytvára príjemnú atmosféru. 

Pri vytváraní každého interiéru kladiem dôraz na detaily a jedinečnosť, čisté línie a funkčnosť priestoru. Záleží mi na tom, aby ste sa vo svojom dome alebo priestore cítili pohodlne a príjemne.

Máte záujem o nezáväznú
 cenovú ponuku?

Spojte sa s nami a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.
Tvorba Vášho vysnívaného interiéru začína práve teraz.

Top
Konzultácie, objednávky, otázky
Kontakty.
Radi Vás privítame v Banskej Bystrici na Kyjevskom námestí 9, budova Milestone. Pre dohodnutie stretnutia využite ktorýkoľvek z kontaktov nižšie.

VAŠE OTÁZKY SMERUJTE NA E-MAIL
office@zoff.sk

ALEBO ZAVOLAJTE NA
0915 979 999
0918 699 915