Interaktívna škola

Interaktívna moderná škola pre projekt modernejšia škola

Moderná škola.

Projekt modernejšia škola nielen ako inšpirácia pre moderné priestorové riešenia a modernizáciu tried.

Model fungovania škôl, ako ho poznáme je starý už niekoľko rokov. Súčasná spoločnosť sa zmenila a s ňou aj jej potreby. Školy sa chcú prispôsobiť meniacim sa potrebám a preto inovujú a prispôsobujú tomu i výučbu.

Naša spoločnosť sa zameriava na projekty “Moderná škola“ a našim zmyslom nie je len vytvoriť školy, v ktorých sa žiaci a učitelia cítia príjemne, ale zároveň podporiť školy a učiteľov vo využívaní nových prístupov vo výučbe. Projekt modernejšia škola slúži nielen ako inšpirácia pre priestorové riešenia a modernizáciu tried, ale aj ako vzdelávacie centrum, v ktorom budú učitelia oboznamovaní s inovatívnymi metódami vo vzdelávaní.

Moderná škola - realizácia interiéru LOGO

Je našou výzvou ako by dnešná modernejšia škola mala vyzerať a fungovať, aby to bolo zmysluplné pre deti. Interaktívna škola je náročná na návrh, ale zároveň je tu veľký priestor pre kreativitu. Pri modernizácii škôl chceme premeniť štandardnú schému s chodbami a triedami inovatívnymi prvkami, ktoré sú pre dnešné deti priestorovo zaujímavé a podnecujú ich záujem a kreativitu.

Dobré základné rozvrhnutie priestorov, správna mierka a vybavenie dokáže ovplyvniť vzdelávací proces a kvalitu výučby na školách.

Interaktívna škola je pre našu firmu „Výzva“ pretože dnešné moderné podmienky umožňujú vytvorenie jedinečného priestoru a častokrát vznikajú atypické riešenia v ktorých sa spája funkčnosť a estetika.

Školám ponúkame odbornú pomoc a konzultácie, zameranie priestorov, 2D návrh dispozičného a funkčného riešenia a následne 3D vizualizácie.

Pri tvorbe návrhov moderných špecializovaných učební zohľadňujeme priestorovú dispozíciu, kapacitné možnosti, spôsob výučby, potrebu rozdelenia priestoru pre teoretickú a praktickú časť, možnosť viacúčelového využitia a berieme do úvahy aj rozpočet na vybavenie.

Vyberte si z našej ponuky vybavenia pre moderné školy:

Modernizácia tried a školských priestorov

Naša ponuka pre modernejšie školy

Oddychová zóna

Nové priestory oddychovej zóny sú doplnené zaujímavými prvkami – pobytové schody s edukatívnymi polepmi, vyvýšené pódiá určené na hranie a mimoškolské aktivity napr. hudobné koncerty, besiedky s rodičmi, molitanové sedenia rôznych tvarov a farieb, voľnočasové hry.

Štandardné triedy

Potenciál rôznorodého využitia štandardných priestorov sa snažíme zmeniť variabilným nábytkom, napr. žiacke stoly rôznych tvarov, ktoré sa dajú poukladať variabilne a ich funkčnosť je v triedach tak viacúčelová, dizajnové stoličky ergonomicky prispôsobené deťom a ich rastu v pestrých moderných farbách.

Odborné učebne

Moderné vybavenie učební dáva nový rozmer vyučovaniu, preto sú rekonštrukcie priestorov prioritou. Skvalitnenie vyučovacie procesu podporuje zariadenie učebných priestorov. Máme skúsenosti s realizáciami moderných učební, fyzicky, chémie a biológie so zariadeným jazykových a počítačových učební, vybavení dielní a cvičných kuchyniek. Odborné učebne sú prispôsobené potrebám a požiadavkám modernej školy.

Nábytok pre učebne vyrábame z odolných materiálov, dopravíme ho na miesto a vykonáme dopravu a montáž. Podľa typu učebne zabezpečíme aj inštaláciu médií (voda, elektro, plyn) a zabezpečíme potrebné revízne správy. Našim cieľom je moderná optimálna realizácia zámeru školy od návrhu, cez vyhotovenie a uvedenie do prevádzky. Každý modernizačný projekt v škole spracovávame individuálne.

Školské stoličky a lavice

Moderné školské stoličky sú vyvinuté pre školské a výukové zariadenia všetkých typov – od materských škôl, centier pre deti, cez základné, stredné školy a vysoké školy. Školské stoličky ponúkame v širokej škále živých farieb ako špecifické vybavenie, vybavenie ául a posluchární s individuálnymi požiadavkami. Poskytujeme dispozičné zakreslenie projektu aj montáž na mieste.

Moderné školské lavice ponúkame jednomiestne, alebo dvojmiestne v rôznych prevedeniach a škály farieb. Rôznorodé školské lavice majú zváranú oceľovú konštrukciu, ktorá zabezpečuje pevnosť a dlhú trvácnosť. Zameriavame sa aj na atypické školské lavice rôznych tvarov a viacúčelových variácií.

Školské skrinky

Šatníkové skrinky do školy, slúžiace potrebám detí vieme vyrobiť ako 2, 3, 4 a 5 – dvierkové v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach z vysokokvalitných materiálov, prípadne aj podľa vašich individuálnych potrieb. Dvierka k šatniam sa vyrábajú zo 16mm fóliovanej MDF dosky.

Ponúkame variabilitu z množstva vzorov ktoré dodávajú každému elemetu plastičnosť a hravosť. Štandardné vybavenie moderných skriniek do školy sú priehradky, dvojháčik, alebo tyč a možnosť označenia skriniek z širokej škály znakov.

Auly, kinosály a prednáškové miestnosti

Naše realizácie moderných škôl

Pozrite si naše najnovšie referencie pre moderné školy. Ponúkame vybavenie pre všetky školské a výukové zariadenia - od materských škôl, centier pre deti, cez základné, stredné školy a vysoké školy.

Máte záujem o nezáväznú
 cenovú ponuku?

Spojte sa s nami a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.
Tvorba Vášho vysnívaného interiéru začína práve teraz.

Top
Konzultácie, objednávky, otázky
Kontakty.
Radi Vás privítame v Banskej Bystrici na Kyjevskom námestí 9, budova Milestone. Pre dohodnutie stretnutia využite ktorýkoľvek z kontaktov nižšie.

VAŠE OTÁZKY SMERUJTE NA E-MAIL
office@zoff.sk

ALEBO ZAVOLAJTE NA
0915 979 999
0918 699 915