Naše služby

Interiérový dizajn

Ako to funguje?

Tvorba Vášho budúceho interiéru
pozostáva z dvoch častí:

Môžete sa na nás obrátiť pri každej z nich, alebo využiť komplexnú službu návrhu interiérového dizajnu a realizácie na kľúč.

A: Dizajn

01

Konzultácia

Na úvodnej bezplatnej konzultácii nám popíšete, aký priestor chcete zariadiť, kde sa nachádza a na čo bude slúžiť. Cieľom stretnutia je získať čo najviac informácií aká je Vaša predstava o štýle zariadenia, materiáloch a rozpočte. Zároveň sa dohodneme, či nám zašlete pôdorys interiéru, alebo ho prídeme k Vám zamerať. 

Ak máte ukážky interiérov, ktoré sa Vám páčia a ku ktorým by ste sa chceli priblížiť, pokojne ich prineste na stretnutie. Predtým, ako nás navštívite, nechajte sa inšpirovať a pozrite si naše referencie.

02

Cenový návrh pre vytvorenie interiéru

Podľa veľkosti a funkcie interiéru, náročnosti a rozsahu prác pre Vás vypracujeme cenový návrh. K jeho vypracovaniu budeme potrebovať projekt interiéru, resp. projekt fasády, alebo k Vám daný priestor prídeme osobne zamerať.

Na cenový návrh dlho nečakáte, vypracujeme Vám ho už do 3 dní od dodania podkladov.


🔴  Návrh interiéru 1 miestnosti do 15 m²
 od 150 €

🔴  Návrh interiéru viacerých miestností nad 40 m² od 15 €/m²

03

Prvé návrhy interiéru

Na základe stretnutia a schválenej cenovej ponuky vypracujeme minimálne 2 návrhy Vášho budúceho interiéru. Všetky varianty, vypracované zatiaľ v jednoduchšej 3D vizualizácii, budete mať k dispozícii, aby ste si ich mohli podrobne prezrieť a rozhodnúť sa, ktorý z nich sa najviac priblížil Vašej predstave. Počas tvorby dizajnu spolu neustále konzultujeme, prípadné zmeny a úpravy zapracovávame do projektu.

04

Finálny interiérový dizajn

Po odsúhlasení finálnej verzie okótujeme jednotlivé časti nábytku a iných komponentov, aby bolo možné na ne vypracovať cenové kalkulácie výrobcami nábytku, stavbármi, obkladačmi a pod. Súčasťou projektu je okótovaný pôdorys vrátane nových elementov a nábytku.

Finálny dizajn obsahuje fotorealistickú vizualizáciu s osvetlením vytvorenú v programe RenderIN, dispozičné riešenie priestoru, samostatné pohľady na nábytky a prvky navrhnuté na mieru, výrobnú dokumentáciu či technické schémy. Projekt Vám dodáme v obrázkoch na USB kľúči a v tlačenej forme vo väzbe v dvoch prevedeniach.

Dodatočne je možné požiadať o výrobné a technické výkresy nábytku.

🔴  Výrobné výkresy nábytku od 150 €

05

Realizačný projekt

Realizačný projekt obsahuje podrobné spracovanie výkresov a výkazových materiálov prác, ktoré sa budú realizovať. Slúži ako dokumentácia pre stavebný úrad, aj ako podrobný prehľad jednotlivých bodov realizácie.

Je doplnený o riešenia jednotlivých konštrukcií, skladieb a pracovných úloh. Obsahuje aj klampiarske a zámočnícke práce, podrobný prehľad typov okien a dverí či zoznam položiek pre jednotlivé realizačné firmy

06

Rozpočet na interiér

Po výbere finálneho dizajnu je potrebné vyšpecifikovať výber materiálu – konkrétnej vzorky na výrobu nábytku. Na základe toho vyhotovíme komplexný rozpočet na realizáciu interiéru.

Projekt je v tejto chvíli plne realizovateľný a nad samotnou realizáciou máte plnú kontrolu. Môžete sa rozhodnúť, či ďalej využijete naše služby, alebo si realizáciu zabezpečíte sami.

B: Realizácia

01

Kompletná realizácia na kľúč

Každý projekt, ktorý navrhneme, vieme aj kompletne zrealizovať na kľúč. Na základe schválenej kalkulácie naplánujeme postup a začneme s realizáciou. Vďaka rokmi overenej spolupráci so špičkovými firmami v každom odbore sa na nás môžete spoľahnúť a starosti s realizáciou nechať na nás. 

Ak chcete mať kontrolu nad jednotlivými fázami projektu, zabezpečíme Vám autorský dozor, dohliadneme na kvalitu a dôslednosť prevedenia prác.

Máte záujem o nezáväznú
cenovú ponuku?

Spojte sa s nami a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.
Tvorba Vášho vysnívaného interiéru začína práve teraz.

Top
Konzultácie, objednávky, otázky
Kontakty.
Radi Vás privítame v Banskej Bystrici na Kyjevskom námestí 9, budova Milestone. Pre dohodnutie stretnutia využite ktorýkoľvek z kontaktov nižšie.

VAŠE OTÁZKY SMERUJTE NA E-MAIL
office@zoff.sk

ALEBO ZAVOLAJTE NA
0915 979 999
0918 699 915