návrh a realizácia interiéru - kaviareň, reštaurácia, hotel

Naše služby

Interiérový dizajn

Ako to funguje?

Tvorba Vášho budúceho interiéru
pozostáva z dvoch častí:

Môžete sa na nás obrátiť pri každej z nich, alebo využiť komplexnú službu návrhu interiérového dizajnu a realizácie na kľúč.

A: Dizajn

01

Konzultácia

Na úvodnej bezplatnej konzultácii nám popíšete, aký priestor chcete zariadiť, kde sa nachádza a na čo bude slúžiť. Cieľom stretnutia je získať čo najviac informácií aká je Vaša predstava o štýle zariadenia, materiáloch a rozpočte. Zároveň sa dohodneme, či nám zašlete pôdorys interiéru, alebo ho prídeme k Vám zamerať. 

Ak máte ukážky interiérov, ktoré sa Vám páčia a ku ktorým by ste sa chceli priblížiť, pokojne ich prineste na stretnutie. Predtým, ako nás navštívite, nechajte sa inšpirovať a pozrite si naše referencie.

02

Cenový návrh pre vytvorenie interiéru

Podľa veľkosti a funkcie interiéru, náročnosti a rozsahu prác pre Vás vypracujeme cenový návrh. K jeho vypracovaniu budeme potrebovať projekt interiéru, resp. projekt fasády, alebo k Vám daný priestor prídeme osobne zamerať.

Na cenový návrh dlho nečakáte, vypracujeme Vám ho už do 3 dní od dodania podkladov.


🔴  Návrh interiéru 1 miestnosti do 15 m²
 od 150 €

🔴  Návrh interiéru viacerých miestností nad 40 m² od 15 €/m²

03

Prvé návrhy interiéru

Na základe stretnutia a schválenej cenovej ponuky vypracujeme minimálne 2 návrhy Vášho budúceho interiéru. Všetky varianty, vypracované zatiaľ v jednoduchšej 3D vizualizácii, budete mať k dispozícii, aby ste si ich mohli podrobne prezrieť a rozhodnúť sa, ktorý z nich sa najviac priblížil Vašej predstave. Počas tvorby dizajnu spolu neustále konzultujeme, prípadné zmeny a úpravy zapracovávame do projektu.

04

Finálny interiérový dizajn

Po odsúhlasení finálnej verzie okótujeme jednotlivé časti nábytku a iných komponentov, aby bolo možné na ne vypracovať cenové kalkulácie výrobcami nábytku, stavbármi, obkladačmi a pod. Súčasťou projektu je okótovaný pôdorys vrátane nových elementov a nábytku.

Finálny dizajn obsahuje fotorealistickú vizualizáciu s osvetlením vytvorenú v programe RenderIN, dispozičné riešenie priestoru, samostatné pohľady na nábytky a prvky navrhnuté na mieru, výrobnú dokumentáciu či technické schémy. Projekt Vám dodáme v obrázkoch na USB kľúči a v tlačenej forme vo väzbe v dvoch prevedeniach.

Dodatočne je možné požiadať o výrobné a technické výkresy nábytku.

🔴  Výrobné výkresy nábytku od 150 €

05

Realizačný projekt

Realizačný projekt obsahuje podrobné spracovanie výkresov a výkazových materiálov prác, ktoré sa budú realizovať. Neslúži však ako projektová dokumentácia pre stavebný úrad. Je to podrobný prehľad jednotlivých bodov realizácie, ktorý veľmi dobre poslúži pri práci stavbárom, vodárom, elektrikárom a zároveň podľa neho vyrábajú nábytok stolárske firmy.

Je doplnený o riešenia jednotlivých konštrukcií, skladieb a pracovných úloh. Obsahuje aj klampiarske a zámočnícke práce, podrobný prehľad typov okien a dverí či zoznam položiek pre jednotlivé realizačné firmy.

06

Rozpočet na interiér

Po výbere finálneho dizajnu je potrebné vyšpecifikovať výber materiálu – konkrétnej vzorky na výrobu nábytku. Na základe toho vyhotovíme komplexný rozpočet na realizáciu interiéru.

Projekt je v tejto chvíli plne realizovateľný a nad samotnou realizáciou máte plnú kontrolu. Môžete sa rozhodnúť, či ďalej využijete naše služby, alebo si realizáciu zabezpečíte sami.

B: Realizácia

01

Kompletná realizácia na kľúč

Každý projekt, ktorý navrhneme, vieme aj kompletne zrealizovať na kľúč. Na základe schválenej kalkulácie naplánujeme postup a začneme s realizáciou. Vďaka rokmi overenej spolupráci so špičkovými firmami v každom odbore sa na nás môžete spoľahnúť a starosti s realizáciou nechať na nás. 

Ak chcete mať kontrolu nad jednotlivými fázami projektu, zabezpečíme Vám autorský dozor, dohliadneme na kvalitu a dôslednosť prevedenia prác.

Máte záujem o nezáväznú
 cenovú ponuku?

Spojte sa s nami a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.
Tvorba Vášho vysnívaného interiéru začína práve teraz.

Top
Konzultácie, objednávky, otázky
Kontakty.
Radi Vás privítame v Banskej Bystrici na Kyjevskom námestí 9, budova Milestone. Pre dohodnutie stretnutia využite ktorýkoľvek z kontaktov nižšie.

VAŠE OTÁZKY SMERUJTE NA E-MAIL
office@zoff.sk

ALEBO ZAVOLAJTE NA
0915 979 999
0918 699 915