Ako vybrať šatňové skrinky do materskej školy

realizácia interiéru Materská škola - šatníkové skrinky

Šatňa je miestom, kde sa škôlkari lúčia so svojimi rodičmi popri tom, ako sa prezúvajú a vyzliekajú si vrchné vrstvy oblečenia. Bundy, topánky a ruksaky odkladajú do skriniek. Preto je dôležité, aby šatňa v škôlke bola nielen funkčná, ale aj harmonická.

Praktické a štýlové šatňové skrinky do materskej školy sa vyznačujú veselými farbami a motívmi. Samozrejme, zhotovené sú zo zdravotne nezávadných materiálov.

Nemenej podstatný je spôsob, akým sú skrinky zladené so zvyškom vybavenia šatne pre najmenších. Aj preto je potrebné vedieť, kde kúpiť nábytok do materskej školy a čo je podstatné pri jeho výbere.

Šatňové skrinky do materskej školy a ich funkcie

Pri hľadaní odpovede na otázku, ako vybrať šatňové skrinky do materskej školy, je potrebné vziať do úvahy viacero kritérií. Jedným z najdôležitejších je funkčnosť – majú slúžiť na pohodlné a prehľadné odkladanie búnd, náhradného oblečenia, topánok, ruksakov, nádob na vodu či hračiek.

Podstatné je, aby každé dieťa používalo vlastnú skrinku bez obmedzení, čo sa týka, napríklad výšky či spôsobu otvárania. Šatňové skrinky do materskej školy tiež dodávajú každému dieťaťu pocit, že je súčasťou väčšieho celku.

Zároveň je zachovaná určitá miera súkromia, čo sa týka odkladania svojich vecí, pretože každé dieťa má svoju skrinku označenú, vie ju bez problémov nájsť a vziať si to, čo aktuálne potrebuje.

Modernejšia škola však kladie dôraz nielen na funkčnosť a štýl skriniek do šatne, pretože šatňové skrinky do materskej školy musia ladiť so zvyškom nábytku, zariadenia a doplnkov do najmenších detailov.

Tipy, ako vybrať skrinky do šatne pre škôlkarov

Možností, ako vybrať šatňové skrinky do materskej školy, je viacero. Avšak treba myslieť na to, že ich treba aj vhodne umiestniť a skombinovať s ostatným vybavením. Aké máte možnosti?

Výber z katalógov a internetových obchodov

Po premeraní šatne, stanovení počtu skriniek podľa obsadenosti škôlky a rozpočtu môžete šatňové skrinky do materskej školy vyberať z katalógov výrobcov alebo internetových obchodov.

K dispozícii sú skrinky rôznych rozmerov, s odlišným vnútorným rozložením a možnosťou nainštalovať do nich vešiakové tyče v prípade, že štandardný vešiak z nejakých dôvodov nepostačuje. Výrobcovia poskytujú príležitosť vybrať si aj farbu korpusu, rozličné typy dvierok, farieb a motívov na skrinky.

Dbajte aj na kvalitu prevedenia, zdravotnú nezávadnosť použitých materiálov, splnenie bezpečnostných štandardov a zohľadnite dodacie lehoty, ktoré sa u jednotlivých výrobcov či predajcov líšia.

Samozrejme, po obdržaní dodávky je nevyhnutné skrinky zmontovať a umiestniť ich tam, kam patria, na čo potrebujete ochotný personál.

Návrh na mieru a kompletná realizácia profesionálmi

Interaktívna škola vyžaduje viac ako voľbu nábytku pre škôlkarov z katalógu či internetového obchodu. Doba sa rýchlo mení a s ňou aj potreby žiakov a učiteľov. To platí aj pre najmenších v rámci predprimárneho vzdelávania.

Je dôležité, aby sa škôlkari cítili príjemne už v šatniach, ktoré by mali ponúkať moderné priestorové riešenia s inovatívnymi prvkami. Modernejšia škola sa teda nezaobíde bez interiérového dizajnu a riešení priamo na mieru od profesionálov.

Interiérový dizajn v rámci interaktívnej školy je o odbornej pomoci, konzultáciách, zameraní priestorov, 2D návrhu dispozičného a funkčného riešenia a následnej konečnej 3D vizualizácie, kde uvidíte, ako šatňové skrinky do materskej školy tvoria harmonický celok so zvyškom nábytku a zariadenia.

V rámci nášho projektu modernejšia škola vám ponúkame riešenie na mieru od návrhu až po konečnú realizáciu, pričom vezmeme do úvahy priestorové dispozície, kapacitu, potreby týkajúce sa rozdelenia priestoru a, samozrejme, aj rozpočet, ktorý máte k dispozícii.

Pokiaľ vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Úvodnú konzultáciu vám poskytneme zadarmo.

 

 

Top
Konzultácie, objednávky, otázky
Kontakty.
Radi Vás privítame v Banskej Bystrici na Kyjevskom námestí 9, budova Milestone. Pre dohodnutie stretnutia využite ktorýkoľvek z kontaktov nižšie.

VAŠE OTÁZKY SMERUJTE NA E-MAIL
office@zoff.sk

ALEBO ZAVOLAJTE NA
0915 979 999
0918 699 915