4 najlepšie hodnotené kongresové hotely na Slovensku

Kongresová miestnosť

Hľadáte ideálne miesto pre váš kongres, konferenciu alebo firemné podujatie? Slovensko ponúka širokú škálu kongresových hotelov, ktoré vám poskytnú všetko, čo potrebujete pre úspešnú akciu. Zostavili sme zoznam 4 najlepšie hodnotených kongresových hotelov na Slovensku, ktoré sa vyznačujú vynikajúcimi službami, modernou realizáciou interiérového dizajnu a krásnym prostredím.

 

Hotel Trinity Rezort Sitno

Tento hotel sa nachádza v malebnom prostredí Štiavnických vrchov a ponúka ideálne podmienky pre kongresy a firemné podujatia. Hotel disponuje moderným kongresovým centrom s kapacitou až 500 osôb, 120 komfortne zariadenými izbami a apartmánmi, reštauráciou, wellness centrom a širokou škálou ďalších služieb. 

 

Pozrite sa na našu realizáciu v Trinity rezort, kde sme zariaďovali kongresové miestnosti.

Grand Hotel Bratislava

Jedná sa o luxusný hotel v centre Bratislavy, ktorý ponúka elegantné prostredie pre kongresy a konferencie. Hotel disponuje kongresovým centrom s kapacitou až 1 000 osôb, 282 izbami a apartmánmi, reštauráciou, barom, wellness centrom a kasínom. Návrh interiéru je prepracovaný do posledného detailu. 

 

Hotel Sheraton Bratislava

Moderný hotel v centre Bratislavy, hneď oproti Novej budove Slovenského národného divadla. Ponúka širokú škálu služieb pre kongresy a firemné podujatia. Hotel disponuje kongresovým centrom s kapacitou až 800 osôb, 262 izbami a apartmánmi, reštauráciou, barom, fitness centrom a bazénom. Hotel Sheraton Bratislava má prevažne pozitívne recenzie od hostí. Hostia oceňujú komfortné ubytovanie, kvalitné služby, moderné vybavenie a výbornú polohu hotela.

 

Hotel Radisson Blu Carlton Bratislava 

Luxusný hotel v centre Bratislavy, ktorý ponúka elegantné prostredie pre kongresy a konferencie. Hotel disponuje kongresovým centrom s kapacitou až 400 osôb, 233 izbami a apartmánmi, reštauráciou, barom, wellness centrom a kasínom. Hotel má bohatú históriu siahajúcu až do 13. storočia. Pôvodne slúžil ako palác pre uhorských šľachticov a neskôr bol prestavaný na luxusný hotel. Vďaka svojej jedinečnej polohe a impozantnej architektúre sa hotel stal symbolom elegancie a luxusu v centre Bratislavy.

 

Kongresová miestnosť

Kongresová miestnosť

kongresové hotely na slovensku

Kongresová miestnosť

Tipy pre výber kongresového hotela

  • Určite si váš rozpočet: Ceny kongresových hotelov sa líšia v závislosti od kategórie hotela, vybavenia a lokality.
  • Zvážte počet účastníkov: Vyberte si hotel s kongresovou sálou, ktorá má dostatočnú kapacitu pre počet účastníkov vašej akcie.
  • Preskúmajte vybavenie hotela: Uistite sa, že hotel ponúka všetky služby, ktoré potrebujete pre vašu akciu, ako je napríklad Wi-Fi pripojenie, audiovizuálna technika a catering.
  • Prečítajte si recenzie hotela: Pred rezerváciou hotela si prečítajte recenzie od iných hostí, aby ste sa dozvedeli o ich skúsenostiach.
  • Vyberte si vhodnú lokalitu: Vyberte si hotel v lokalite, ktorá je pre vašich účastníkov ľahko dostupná.

Okrem týchto 4 kongresových hotelov na Slovensku existuje mnoho ďalších hotelov, ktoré ponúkajú kvalitné služby, moderné vybavenie a štýlový kancelársky nábytok. Pri výbere kongresového hotela je dôležité zvážiť všetky vaše potreby a požiadavky.

Veríme, že vám tieto informácie pomôžu pri výbere ideálneho kongresového hotela pre vaše podujatie.

Top
Konzultácie, objednávky, otázky
Kontakty.
Radi Vás privítame v Banskej Bystrici na Kyjevskom námestí 9, budova Milestone. Pre dohodnutie stretnutia využite ktorýkoľvek z kontaktov nižšie.

VAŠE OTÁZKY SMERUJTE NA E-MAIL
office@zoff.sk

ALEBO ZAVOLAJTE NA
0915 979 999
0918 699 915