Študovňa odborných

periodík ŠVK 

Študovňa viazaných periodík je druhou najnavštevovanejšou študovňou ŠVK.  Na základe požiadaviek čitateľov vznikla potreba komfortnejšieho prístupu k viazaným formám časopisov.  Novovzniknutá  Univerzálna študovňa, zahŕňa aj Študovňu odborných periodík s aktuálnymi vydaniami novín a periodík v ucelenom priestore, ktorej zariadenie sme realizovali.

Obmena zariadenia študovňe a špecifické požiadavky vyžadovali aj výrobu nábytku na mieru.  Pracovisko  evidencie je vybavené komforntým nábytkom, aby pri dlhom sedení bolo v najväčšej miere zabezpečené pohodlie a efektívne usporiadanie pracoviska. 

Efektívne zariadený kancelársky priestor sme vybavili recepciou, ergonomickým pracovným miestom so stolom
s dostatočným priestorom pre monitor
a telefón, kvalitou stoličkou, odkladacími možnosťami, a zvýšeným pultom pre komunikáciu s čitateľmi.

Priestory študovne

 

Zariadenie priestoru študovne poskytuje čitateľom malé interakcie a dostatočnú autonómiu pre nerušené štúdium. Pri týchto typoch priestorov je takéto riešenie indiduality efektívne no zároveň nie príliš sterilné, nakoľko istá miera sociálnej interakcie by mala byť zachovaná.

Celý interiér bol vyrobený na mieru podľa požiadaviek projektu. Farebná jednotnosť  stoličiek,  odkladacích regálov a prepážok spolu s kontrasnými svetlými pracovnými doskami stolov vytvára veľmi príjemný priestor bez narušenia koncentrácie čitateľov.

 

Kožené kreslá a štýlové konferenčné stolíky vytvorili priestor pre  neformálne rozhovory. Čitatelia a návštevníci ich veľmi radi využívajú aj ako miesto pre krátky oddych. 

 

pracovisko-evidencie-2.jpg

pracovisko-evidencie-2.jpg

pracovisko-evidencie.jpg

pracovisko-evidencie.jpg

konferencne-kresla.jpg

konferencne-kresla.jpg

kniznica-2.jpg

kniznica-2.jpg

kniznica.jpg

kniznica.jpg

GALÉRIA:

 

 

ZOFF, spol. s r.o. 
Slnečná 36, 974 01 Banská Bystrica 

Tel.: +421 915 979 999
Mobil: +421 918 699 915
emaill: office@zoff.sk

© 2023 by SEA B&B. Proudly created with Wix.com

Follow Us:

  • w-facebook
  • Twitter Clean