ŠKOLSKÝ NÁBYTOK

Školské lavice musia deťom a študentom poskytovať zdravé pohodlné sedenie a zabezpečovať potrebnú ergonómiu pri písaní. 

 

Tieto požiadavky sú v rôznej miere kladené na stoličky od detí v materských školách až po študentov vysokých škôl. 

 

Školské stoličky a lavice, ktorými zariaďujeme  školské zariadenia spĺňajú dnešné vysoké  nároky

na  požadovanú kvalitu sedenia a práce na hodine.

Modelový rad TREND 

 

Školská lavica TREND

Školská lavica TREND stojí na kovovej podnoži vo voliteľnom dekóre. Pracovná doska školskej lavice je z laminotriesky hr. 18mm s ABS hranou. V školskej lavici je už zabudovaná polica a háčik pre zavesenie tašky.

 

 

 

 

 

Školská stolička TREND

Školská stolička na kovovej podnoži z plochooválu 38x20 mm vo voliteľných farbách. Sedadlo a operadlo školskej stoličky je vyrobené z preglejky. Školská stolička vhodne dopĺňa celú radu školských lavíc Trend.

 

 

 

 

 

 

 

 

Školská lavica učiteľská TREND

Školská lavica učiteľská stojí na kovovej podnoži s plastovými klzákmi. Pracovná doska školskej lavice učiteľskej je z laminotrieskovej dosky hr. 18mm s ABS hranou. Školská lavica učiteľská má drevený lub.

Modelový rad STANDARD

 

Školské lavice STANDARD

Školské lavice STANDARD môžu byť vo vyhotovení pevnom alebo výškovo nastaviteľnom. Lavica má dosku z laminotriesky hr. 18mm. Pod doskou školskej lavice sú umiestnené úložné koše. Kovová podnož školskej lavice s háčikmi má dekóry uvedené vo vzorkovnici.

 

 

 

 

Školská stolička STANDARD

Učiteľská školská stolička STANDARD má čalúnené sedadlo a operadlo. Kovová konštrukcia podnože učiteľskej školskej stoličky je vyrobená z plochooválu a trubiek. Dekóry podnože a poťahových látok školskej stoličky učiteľskej je možné dodať podľa vzorkovníka. 

 

 

 

 

 

 

 

Školská lavica učiteľská STANDARD

Školská lavica učiteľská s dreveným lubom má uzamykaciu úložnú zásuvku. Podnož školskej lavice učiteľskej má dekóry uvedené vo vzorkovnici. Stolová doska školskej lavice učiteľskej je z laminotrieskových dosiek hr. 18mm.

Modelový rad PRIM

 

Tento rad výškovo nastaviteľného školského nábytku je vyrábaný s ohľadom na maximálnu odolnosť pri zachovaní esteticky čistého prevedenia. 

 

Učiteľské katedry s perforovanou kovovou clonou sú výškovo nastaviteľné pre veľkosť 6. a 7. Aretácia nastavení požadovanej výšky je vždy vykonávaná pomocou imbusových skrutiek.

 

Štandardne sú lavice vybavené pracovnými doskami LTD 18 mm v dekore svetlý buk, ktoré sú naviac vybavené závrtnými maticami pre pevnejšie spojenie s konštrukciou. Nábytok rady Prim je dodávaný v demontovanom stave. 

 

 

Školská lavica PRIM

Lavice a stoličky PRIM sú povrchovo upravené práškovou farbou v štyroch základných farebných odtieňoch. Plastové koncovky lavíc sú štandardne vybavené dvoma rektifikáciami pre vyrovnávanie nerovnosti podlahy. 

Štandardne sú lavice vybavené pracovnými doskami LTD 18 mm v dekore svetlý buk.

 

 

 

 

 

 

Školská stolička PRIM

 

Školská stolička PRIM je výškovo nastaviteľná. Zabezpečuje to koštrukcia s použitím imbusových skrutiek takže nastavenie výšky je pohodlné. 

Sedadlo a operadlo je z odolnej bukovej preglejky.

Plastové klzáky na stoličkách chránia podlahu proti poškodeniu a zároveň uľahčujú posúvanie stoličky.

 

 

 

 

Školská lavica učiteľská PRIM

Školské lavice učiteľské majú perforovanú kovovú clonu. Sú výškovo nastaviteľné pre veľkosť 6. a 7. Aretácia nastavení požadovanej výšky je vždy vykonávaná pomocou imbusových skrutiek.

Školský nábytok pre materské školy

 

Tento nábytok je podrobený prísnym testom v Štátnej skúšobni nábytku a má patričné atesty a certifikáty pre použitie v materských školách.

 

Korpusy skriniek sú vyrábané z kvalitnej LTD v prírodnom bukovom odtieni. Dvierka sú vyrábané z materiálu MDF alebo z dyhovaných drevotrieskových dosiek.

 

S ohľadom na bezpečnosť sú dvierka vybavené pántmi, ktoré umožňujú otváranie180° a nevytvárajú tak prekážku pre deti. Pri posuvných dvierkach je úmyselne vytvorená medzera medzi dvierkami a korpusom. Dvierka sú morené do štyroch základných farebných odtieňov.

 

Detské stolíky pre materské školy

Detské stoly sú vyrobené na drevenej podnoži s laminotrieskovou doskou. Hrany detských stolov sú pre bezpečnosť detí oblepené plastovou ABS hranou. 

 

Detské stoly môžu byť vybavebé umakartovou pracovnou doskou. 

Rozmery detského stola sú 800 x 800 mm.

 

 

Detské stoličky

Detské stoličky pre materské školy

Detské stoličky sú vyrobené z masívneho bukového dreva. Konštrukcia detských stoličiek umožňuje ich stohovanie. 

 

Základná povrchová úprava stoličky je opatrená polomatným polyuretánovým lakom a podľa požiadaviek môže byť lakovaná do farby podľa vzorkovníka. 

 

 

Nábytok pre materské školy 

Tento nábytok bol od svojho začiatku navrhovaný pre deti v materských školách. Jeho konštrukcia a prevedenie brali do úvahy jednoduchosť s jeho manipuláciou.

Deti by mali mať k svojim hračkám jednoduchý prístup  a mali by ich aj rýchlo upratať späť. 

 

Nábytok je bezpečný, ľahký a ľahko prenosný. Množstvo farebných kombinácií priam láka na hru a vytvára detský svet veselší a priateľskejší. 

ZOFF, spol. s r.o. 
Slnečná 36, 974 01 Banská Bystrica 

Tel.: +421 915 979 999
Mobil: +421 918 699 915
emaill: office@zoff.sk

© 2023 by SEA B&B. Proudly created with Wix.com

Follow Us:

  • w-facebook
  • Twitter Clean