ŠKOLSKÉ TABULE

Kvalitná školská tabuľa patrí medzi nevyhnutné  vybavenie každej triedy. Školské tabule dodávame podľa typu školy a účelu, na ktorý bude tabuľa využívaná. Pred samotným objednaním tabule školám poradíme, aký typ tabule bude najvhodnejší pre ich žiakov a pedagógov.

 

Tabule, ktorými zariaďujeme triedy sú určené pre materské školy, stredné odborné školy, odborné učebne, posluchárne alebo rokovacie miestnosti. 

 

Povrch tabúľ je magnetický a opatrený dvojitou keramickou vrstvou, ktorá výborne odoláva opotrebeniu a zabezpečuje vysoký komfort pri písaní a mazaní.

 

Keramický povrch školských tabúľ má záruku 15 rokov a môže byť dodaný v tmavom prevedení pre písanie kriedou, alebo so svetlým povrchom určeným na písanie tabuľovými popisovačmi.

 

Tabule je možné upevniť priamo na stenu, alebo na niekoľko typov zdvíhacích stojanov.

TROJDIELNE TABULE

 

Školská tabuľa Triptych je určená do učební s možnou kombináciou povrchu pre popis fixkou a kriedou. 

Trojdielna školská tabuľa Triptych je osadená v hliníkovom zaoblenom ráme s vysoko odolným povrchom.

PYLÓNOVÉ TABULE

 

Pylónový zdvíhací systém možno použiť tak pre trojdielne tabule ako aj pre tabule umiestnené medzi stĺpmi jednoduchého alebo dvojitého pylónu.  Pri dvojitom pylóne sa obe tabule pohybujú nezávisle na sebe.

Pylóny ku školským tabuliam sú vyrobené z hliníka.

Rozmer tabule i pylónov závisí na požiadavke školy a veľkosti učebne.

INTERAKTÍVNE TABULE 

 

Interaktívne tabule, ktoré spoločnosť ZOFF dodáva do škôl predstavujú trend, ktorým sa bude uberať moderné školstvo. Svojimi možnosťami ďaleko prevyšujú možnosti klasických tabúľ. 

 

Interaktívna tabula poskytuje žiakom názorné ukážky, aktívne ich zapája do procesu vyučovania, znižuje nepochopenie a zvyšuje záujem o predmety . Učiteľom poskytuje okamžitú spätnú väzbu na porozumenie svojich žiakov. Veľa učiteľov ich s úspechom využíva už pri žiakoch prvých ročníkov. Mimo prezentácií slúži interaktívna tabuľa ako klasická tabuľa pre tabuľové popisovače. Podľa účelu využívania môžu byť tabule vybavené projektormi s rôznou projekčnou vzdialenosťou a namontované na stenu alebo na zdvíhací stojan. Kontaktujte nás a my vám odporučíme najvhodnejší spôsob využitia tabule.

MAGNETICKÉ TABULE 

 

Populárne magnetické tabule s keramickým povrchom sa stali obľúbené kvôli svojej bezprašnosti, nenáročnej údržbe a vysokej odolnosti.

 

Školské keramické tabule dodávame v bielom alebo zelenom prevedení s dvomi keramickými povrchmi. Vďaka tomuto  prevedeniu majú vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a dlhú životnosť. 

 

Tabule sú osadené v kvalitných hliníkových rámoch s plastovými rohovými spojkami s odkladacou poličkou pre popisovače a stierač.

 

Tabule je možné upevniť priamo na stenu, položiť na trojnožku, alebo zdvíhací stojan. 

 

Podľa požiadaviek je možné dodať tabule aj neštandardných rozmerov až do rozmeru 600 x 120 cm.

ROZVRHOVÉ A PLÁNOVACIE TABULE

 

Rozvrhové a plánovacie tabule sú výborným nástrojom na prehľadné a presné plánovanie aktivít školy. 

 

Prehľadné riadkovanie navyše umožňuje rýchle zorientovanie sa v rozvrhu, alebo aktivite triedy takže študenti a učitelia sú vždy na správnom mieste. 

 

Tabula je osadená v pevnom hliníkovom ráme so zaoblenými hranami. Rozmer tabule je 1000 x 700 mm. 

POJAZDNÉ TABULE

 

Pojazdná školská tabuľa je vhodná všade tam, kde je potrebné počas vyučovania presúvať učebné pomôcky po triede. 

 

Používa sa napr. v školských laboratóriách alebo špeciálnych učebniach. Povrch pojazdnej tabule je zo špeciálneho emailu, na ktorý sa ľahko píše a jednoducho zotiera. 

 

Tabuľa je osadená v hliníkovom ráme a umiestnená v stabilnom pojazdnom stojane s kolieskami pre ľahké a jednoduché presúvanie. 

 

Kolieska pojazdnej tabule sú vybavené brzdami, takže po ich zabrzdení je tabuľa zafixovaná a nedochádza  je k jej samovoľnému pohybu. 

ZOFF, spol. s r.o. 
Slnečná 36, 974 01 Banská Bystrica 

Tel.: +421 915 979 999
Mobil: +421 918 699 915
emaill: office@zoff.sk

© 2023 by SEA B&B. Proudly created with Wix.com

Follow Us:

  • w-facebook
  • Twitter Clean