NÁBYTOK PRE MATERSKÉ ŠKOLY

Tento nábytok je podrobený prísnym testom v Štátnej skúšobni nábytku a má patričné atesty a certifikáty pre použitie v materských školách.

 

Korpusy skriniek sú vyrábané z kvalitnej LTD v prírodnom bukovom odtieni. Dvierka sú vyrábané z materiálu MDF alebo z dyhovaných drevotrieskových dosiek.

 

 

S ohľadom na bezpečnosť sú dvierka vybavené pántmi, ktoré umožňujú otváranie180° a nevytvárajú tak prekážku pre deti. Pri posuvných dvierkach je úmyselne vytvorená medzera medzi dvierkami a korpusom. Dvierka sú morené do štyroch základných farebných odtieňov.

skrin-s-plastovymi-boxy-4v.jpg
skrin-s-plastovymi-boxy-1v.jpg
mobilni-skrine-detske-2v.jpg
detske-skrine-panty-3v.jpg
detske-skrine-fantasy-21v.jpg
detske-skrine-fantasy-06v.jpg
detske-skrine-fantasy-05v.jpg
detske-skrine-fantasy-04v.jpg
detske-skrine-fantasy-03v.jpg
detske-skrine-fantasy-01v.jpg
detske-zidle-fantasy-01v.jpg
detske-stoly-fantasy-05v.jpg
detske-stoly-fantasy-04v.jpg
detske-stoly-fantasy-03v.jpg
detske-stoly-fantasy-02v.jpg
detske-stoly-fantasy-01.jpg
detske-zidle-fantasy-03v.jpg
detske-zidle-fantasy-01v (1).jpg
detske-stoly-fantasy-04v.jpg
detske-stoly-fantasy-03v.jpg
detske-stoly-fantasy-01.jpg
detske-stoly-fantasy-02v.jpg
detske-zidle-fantasy-02v.jpg
detske-stoly-fantasy-05v.jpg
detske-satny-fantasy-03v.jpg
detske-satny-fantasy-02v.jpg
detske-satny-fantasy-01v.jpg
nabytek-hraci-sestavy-03v.jpg
nabytek-hraci-sestavy-02v.jpg
nabytek-hraci-sestavy-01v.jpg
nabytek-hraci-sestavy-04v.jpg
nabytek-hraci-sestavy-05v.jpg

Skrinky materské školy 

Výrazným charakteristickým prvkom, ktorý určuje dizajn skríň radu Fantasy je zapustená plastová úchytka. Jej oválny tvar a šesť farebných modifikácií dávajú tejto nábytkovej rade moderný hravý vzhľad, ktorý spĺňa súčasné trendy detského nábytku.

 

Skrine rady Fantasy sú vyrábané v širokej škále rozmerov, prevedení a farieb. Môžu byť s dverami, posuvnými dverami, otvorené či zásuvkové. Dvierka je možné uzamykať pomocou magnetických zámkov. Police sú osadené na bezpečnosť podpěrkách brániace ich samovoľnému vysunutiu. Všetky skrine majú rektifikačné pätky k prípadnému vyrovnanie nerovností v podlahe, môžu sa postaviť na sokel alebo brzdené kolieska.

 

Lepené korpusy a chrbát z LTD hr. 18 mm výrazne zvyšujú celkovú tuhosť skriňového nábytku. Kovanie otočných dverí je opatrené tlmičmi pre pomalé dovieranie dverí. Pánty so skrytými skrutkami znemožňujú poranenia pri manipulácii s predmetmi v skrini.

 

Farebné plastové boxy sú vyrábané z polypropylénu a sú k dispozícii v 3 veľkostiach F1, F2 a F3. Skladové zásoby sú držané v 12 farbách. Do skríň Fantasy sa vkladajú na vodiacich lištách, v prípade požiadavky je možné ich voľné vloženie do police.

 

Detské stolíky pre materské školy

Pri výbere vhodného stola je potreba dopredu myslieť na materiálový a dizajnový vzťah stolového a sedacieho nábytku. V rade školského detského nábytku Fantasy sú Vám k dispozícii stoly na nohách z masívneho buku s doskou z laminovanej drevotrieskovej dosky / LTD / opatrené plastovou ABS hranou alebo s umakartovú doskou / HPL / opatrené bukovým masívnym náglejky. HPL doska vykazuje zvýšenú odolnosť proti opotrebovaniu, poškriabaniu a oderu, a tiež lepšiu odolnosť proti vlhkosti. Ďalšia jej výhodou je zaoblenie prípadných rohov.

 

Rovnakú možnosť výberu dosiek máte aj u stolov na kovových nohách. Tieto stoly sa vhodne kombinujú s dizajnovými stoličkami HLC. Veľkou výhodou stolov na kovových podnožiach je možnosť výškového nastavenia vo veľkosti 3 - 5 podľa normy STN EN 1729. Naším favoritom je práve stôl na kovových výškovo nastaviteľných nohách s farebnou umakartovú doskou. V cenníku sú stoly ďalej rozdelené do cenových kategórií S / dekor buk / a L / farebné dosky /.

 

 

 

Detské stoličky pre materské školy

Drevené detské stoličky sú vyrobené z masívneho prírodného buku s povrchovou úpravou ekologickým vodou riediteľným lakom. Dodávajú sa v základnom farebnom prevedení prírodný buk alebo sú morené podľa vzorkovníka farieb. Stoličky sú stohovateľné. Vyrába sa vo veľkostiach 0 - 6 v súlade s normou STN EN 1729.

 

Plastové detské stoličky Lada sú dodávané na kovových kostrách v farebnom prevedení RAL 9006 strieborná. Škrupiny je možné vyberať zo šiestich farieb. Vyrába sa vo veľkostiach 1 - 6 v súlade s STN EN 1729 a sú tiež stohovateľné.

 

Dizajnové pérovej stoličky HLC sú posadené na pružnej kovovej kostre s pamäťou v farebnom prevedení RAL 9006 strieborná. Ich celkový vzhľad umocňuje ergonomicky tvarovaná škrupina z mäkčeného polypropylénu. Škrupina vytvára dojem vzduchového vankúša. Sedáky u oboch typov stoličiek sa dodávajú v 5-tich základných farebných prevedeniach.

 

Detské stoličky sa dobre kombinujú sa stoly na drevených i kovových podnožiach a vytvára krásne interiéry spolu so skriňami radu Fantasy.

 

 

 

Šatne pre materské školy 

Tento nábytok bol od svojho zaciatku navrhovaný pre deti v materských školách. Jeho konštrukcia a prevedenie brali do úvahy jednoduchosť s jeho manipuláciám.

Deti by Mali Mať k svojim hračkám jednoduchý prístup a Mali by ich ai Rýchlo upratať späť.

 

Nábytok je bezpečný, Ľahký a lahko prenosný. Množstvo farebných kombináciám priam láka na hru a vytvára detský svet veselší a priateľskejší.

 

 

 

 

 

 

 

Nábytok pre materské školy 

Hracie prvky a zostavy sú z pohľadu detí jednou z najdôležitejších súčastí interiéru, pretože sa jedná o detský nábytok určený predovšetkým k zábave a pohybovým aktivitám. Môžu mať podobu detských kuchynských kútikov, obchodíkov a iných modulových zostáv zložených z farebných skríň s úložnými plastovými boxmi. Tieto zostavy často slúžia k optickému vymedzenie priestoru a oddelenia edukačné a relaxačnej časti interiéru. Bývajú spravidla doplnené plošným alebo kusovým kobercom a molitanovými sedacími prvky. Nábytkové zostavy sú koncipované tak, aby v interiéri poskytli ako priestor pre hranie, tak dostatok úložného priestoru.

 

 

ZOFF, spol. s r.o. 
Slnečná 36, 974 01 Banská Bystrica 

Tel.: +421 915 979 999
Mobil: +421 918 699 915
emaill: office@zoff.sk

© 2023 by SEA B&B. Proudly created with Wix.com

Follow Us:

  • w-facebook
  • Twitter Clean