Kovový nábytok

Kovovým nábytkom sme schopní ideálne zariadiť prevádzky s vysokým pohybom osôb akými sú podnikové šatne, dielne, zdravotnícke zariadenia, alebo prevádzky s prísnymi požiadavkami na hygienické normy (napr. laboratóriá). Kovovým kancelárskym nábytkom je možné 

zariadiť kancelárie a vytvoriť tak veľmi trvácne pracovisko. Toto riešenie je praktické pre skladovacie priestory, posuvné archívy a pod. Moderný kovový nábytok dnes spĺňa požiadavky na kvalitu, modernosť a životnosť. 

Kovové kancelárske skrine 

Pre bezpečné uchovávanie dokumentov, alebo vybavenia kancelárie sú vhodné kovové skrine. Kovové skrine sú vyrábané ako pevné nerozoberateľné zvarence.

 

Skrine sú vybavené dvojcestným uzamykaním. Dodávajú sa so 4 policami, ktoré sa dajú výškovo prestaviť po 25 mm. Nosnosť políc je 60 kg.  Povrchová úprava je kvalitné prášková sivá farba RAL.

 

Kovové skrine poskytujú veľa možností na prehľadnú archviváciu najrôznejších dokumentov. 

Skriňe pre archivovanie výkresovej dokumentácie sú ideálne pre projekčné spoločnosti, alebo školy s technickým zameraním. 

 

Desať zásuviek poskytuje dostatočný a bezpečný priestor pre dôležité výkresy a projekty.

vyrobni-interiery-01v.jpg
satny-pro-zamestnance4v.jpg
satny-pro-zamestnance3v.jpg
satny-pro-zamestnance2v.jpg
satni-skrine01.jpg
satny-pro-zamestnance1v.jpg
vyrobni-interiery-03v.jpg
satni-skrine04v.jpg

NÁBYTOK DO ŠATNÍ 

 

 Kovové šatňové skrine sú určené na uschovanie šatstva, obuvi a osobných vecí, ktoré musia byť hygienicky a bezpečne uložené. Vybavenie šatní, ktorými zariaďujeme školské šatne, alebo  šatne podnikov spĺňaj predpisy a požiadavky na požiarne a hygienické normy. Šatňové skrine je možné dodať v mnohých variantoch.  

 

Štandardné šatňové skrine a šatňové boxy

Štandardné šatňové skrine sú nerozoberateľné zvarence z oceľového plechu s pántami umožňujúcimi otváranie dverí až o 180°. 

 

Dvere môžu byt po celej dĺžke vystužené proti preliačeniu. Sú vybavené zámkom podľa želania a dvomi vetracími prelismi, ktoré zabezpečujú lepšie vetranie.  

Povrchová rava je prášková vypaľovacia farba RAL

 

Šatňové boxy sú prevedením zhodné s prevedením štandardných šatňových skríň.

 

Počet schánok v jednom šatňovom boxe môže byť od 3 do 15 samostatných schránok. Šatňové boxy sú optimálnym riešením pre priestory s vysokou frekvenciou osôb ako sú napr. školy, fitness a welness  centrá a pod.

 

Šatňové lavice

Pre zvýšenie komfortu využitia šatní poskytujeme možnosť vybaviť šatne samonosnými lavicami. 

Okrem šatní je možné lavice umiestňovať aj v priestoroch čakární, zdravotníckych zariadeniach, v štátnej správe a pod.  Lavice majú rámovú podnož v hliníkovej farbe. Sedadlo lavíc sa štandardne dodáva v sivej farbe.

KOVOVÝ KANCELÁRSKY NÁBYTOK

 

 

Kovové kancelárske stoly

Stoly s kovovou konštrukciou pre moderné kancelárie sú elegantné  a vysoko funkčné. Konštrukciu stolov tvoria kovové podnože a rám. Výbava s bočnými krytmi, umožňuje skryté vedenie káblov. 

Podnože sú vybavené nastaviteľnými skrutkami pre jednoduché stabilizovanie a vyrovnanie stola aj na nerovných povrchoch.

 

 Ako povrchová úprava je použitá vysokoodolná prášková vypaľovacia farba RAL.  Stolová doska je laminotriesková s hrúbkou 25 mm ohranená ABS hranami hrúbky 2 mm. Stolové dosky je možné vybrať z rôznych dekórov drevín alebo v prevedení antracit (na obrázku). 

K stolom je možné objednať viacero krytov kabeláže a kabelových prechodiek

stoly-razdva-06.jpg
stoly-razdva-05.jpg
stoly-razdva-04.jpg
stoly-razdva-01.jpg
kancelarsky-stul-u-base01v.jpg
kancelarsky-stul-basic01v.jpg
kancelarsky-stol-u-base11v.jpg
kancelarsky-stul-basic10.jpg
kancelarsky-stul-basic09.jpg
kancelarsky-stul-basic08.jpg
kancelarsky-stul-basic06.jpg
kancelarsky-stul-basic05.jpg
kancelarsky-stul-basic04.jpg
kancelarsky-stul-basic02.jpg

Laboratóriá

Školské laborátoriá a ich zariadenie sú pre každú školu špecifickým projektom. Spoločnosť ZOFF zabezpečí, aby projekt vášho školského laboratória bol optimálny a zrealizovaný od návrhu cez samotné zrealizovanie až po jeho odovzdanie do prevádzky.

laboratorni-nabytek-12v.jpg
laboratorni-nabytek-10v.jpg
laboratorni-nabytek-09v.jpg
laboratorni-nabytek-03v.jpg
laboratorni-nabytek-05v.jpg
laboratorni-nabytek-06v.jpg
laboratorni-nabytek-01v.jpg

ZOFF, spol. s r.o. 
Slnečná 36, 974 01 Banská Bystrica 

Tel.: +421 915 979 999
Mobil: +421 918 699 915
emaill: office@zoff.sk

© 2023 by SEA B&B. Proudly created with Wix.com

Follow Us:

  • w-facebook
  • Twitter Clean