KOVOD

ZARIADENIE INTRIÉRU KANCELÁRIE GENERÁLNEHO RIADITEĽA

 

Priestory významnej spoločnosti v oblasti spracovania kovového odpadu sme zariaďovali  tak, aby vyjadrovali príslušnosť k odvetviu v ktorom pôsobí a ktorému udáva trendy. Tak je to aj v prípade nábytku. 

Kancelária generálneho riaditeľa veľmi efektne kominuje kokové prvky sedacieho nábytku s výraznou kresbou pracovného a rokovacieho stola.  Kancelárske kreslo a rokovacie stoličky sú vyrobené v oceľovomodrej farbe a poskytujú vysoký stupeň komfortu.  K nim sme prispôsobili rokovací stôl, ktorý má podobne ako rokovacie stoličky kovoký rám. Pre nábytok kancelárie sme zvolili rovnakú výraznú kresbu dýhy. 

Kancelária ekonomického riaditeľa sa nesie v rovnakom štýle ako kancelária generálneho riaditeľa aby spoločnosť pôsobila jednotne.  Sedací nábytok je typovo zhodný ale pre odlíšenie sme použili iné farebné prevedenie.  Kancelársky nábytok je v rovnakom farebnom dizajne. 

Ostatné pracoviská sú vybavené kvalitnými kancelárskymi kreslami , zhodným štýlom a dekorom nábytku tak, aby priestory spoločnosti zachovávali ucelenosť a moderný trend. 

Štýlové kreslá a stolík pre návštevy sme nechali vyrobiť na mieru a potiahnúť  látkou v rovnakom farebnom prevedení . 

 

riaditel.jpg

riaditel.jpg

kanc-2.jpg

kanc-2.jpg

kanc-1.jpg

kanc-1.jpg

eko-riaditel.jpg

eko-riaditel.jpg

GALÉRIA:

 

 

ZOFF, spol. s r.o. 
Slnečná 36, 974 01 Banská Bystrica 

Tel.: +421 915 979 999
Mobil: +421 918 699 915
emaill: office@zoff.sk

© 2023 by SEA B&B. Proudly created with Wix.com

Follow Us:

  • w-facebook
  • Twitter Clean