Interaktívne školské tabule – moderná školská tabula pre školy

Interaktívne školské tabule – moderná školská tabula pre školy

Kvalitná školská tabuľa patrí medzi nevyhnutné vybavenie každej triedy. Školské tabule dodávame podľa typu školy a účelu, na ktorý bude tabuľa využívaná. Pred samotným objednaním tabule školám poradíme, aký typ tabule bude najvhodnejší pre ich žiakov a pedagógov.

Interaktívne tabule
Interaktívne tabule, ktoré spoločnosť ZOFF dodáva do škôl, predstavujú trend, ktorým sa bude uberať moderné školstvo. Svojimi možnosťami ďaleko prevyšujú možnosti klasických tabúľ. Interaktívna tabuľa poskytuje žiakom názorné ukážky, aktívne ich zapája do procesu vyučovania, znižuje nepochopenie a zvyšuje záujem o predmety. Učiteľom poskytuje okamžitú spätnú väzbu na porozumenie svojich žiakov. 

Magnetické tabule
Populárna magnetická tabuľa s keramickým povrchom sa stala obľúbená kvôli svojej bezprašnosti, nenáročnej údržbe a vysokej odolnosti. Školské keramické tabule dodávame v bielom alebo zelenom prevedení s dvoma keramickými povrchmi. Vďaka tomuto  prevedeniu majú vysokú odolnosť voči mechanickému poškodeniu a dlhú životnosť. 

Pylónové tabule
Pylónový zdvíhací systém možno použiť tak pre trojdielne tabule, ako aj pre tabule umiestnené medzi stĺpmi jednoduchého alebo dvojitého pylónu.  Pri dvojitom pylóne sa obe tabule pohybujú nezávisle na sebe.

Trojdielne tabule
Školská tabuľa Triptych je určená do učební s možnou kombináciou povrchu pre popis fixkou a kriedou. Školská trojdielna tabuľa Triptych je osadená v hliníkovom zaoblenom ráme s vysoko odolným povrchom.

Rozvrhové a plánovacie tabule
Rozvrhové a plánovacie tabule sú výborným nástrojom na prehľadné a presné plánovanie aktivít školy. Prehľadné riadkovanie navyše umožňuje rýchle zorientovanie sa v rozvrhu alebo aktivite triedy, takže študenti a učitelia sú vždy na správnom mieste. 

Pojazdné tabule
Pojazdná tabuľa je vhodná všade tam, kde je potrebné počas vyučovania presúvať učebné pomôcky po triede. Používa sa napr. v školských laboratóriách alebo špeciálnych učebniach. Povrch pojazdnej tabule je zo špeciálneho emailu, na ktorý sa ľahko píše a jednoducho zotiera.

Školské tabule MY DVA

Školské tabule Zoff

Školský nábytok a tabule LINEA

Máte záujem o nezáväznú  cenovú ponuku?

Spojte sa s nami a dohodnite si bezplatnú konzultáciu.
Tvorba Vášho vysnívaného interiéru začína práve teraz.

Top
Konzultácie, objednávky, otázky
Kontakty.
Radi Vás privítame v Banskej Bystrici na Kyjevskom námestí 9, budova Milestone. Pre dohodnutie stretnutia využite ktorýkoľvek z kontaktov nižšie.

VAŠE OTÁZKY SMERUJTE NA E-MAIL
office@zoff.sk

ALEBO ZAVOLAJTE NA
0915 979 999
0918 699 915