1/4

Interiéry na mieru

Sme spoločnosť, ktorá zhmotňuje predstavy klientov o interiéroch od  vizuálnych návrhov až do ich konkrétnej podoby. Našou výzvou je poskytnúť klientovi vyspelé riešenie a zariadiť interiér, tak aby bol vysoko funkčný, nadčasový a estetický zároveň.

1.jpg
9.jpg
8.jpg
7.jpg
6.jpg
5.jpg
3.jpg

Kancelárske
stoličky

Žijeme v dobe, keď sedíme v priemere až 14 hodín denne.  Skoro polovica populácie pociťuje pri sedení  bolesti chrbtice. Drvivá väčšina administratívnych pracovníkov strávi sedením 80% svojho pracovného času . 

Kancelársky
nábytok

Nech sú vaše predstavy o kancelárskom nábytku akokoľvek náročné alebo nezvyčajné, dokážeme tieto predstavy  realizovať do posledného detailu .

Archivačný

nábytok

Efektívne archivovanie dokumentov je dnes neoddeliteľnou súčasťou akejkoľkek organizácie či už sa jedná o verejnú správu, súkromný sektor alebo dokonca domáci office.

Kovový nábytok

Kovovým nábytkom sme schopní ideálne zariadiť prevádzky s vysokým pohybom osôb akými sú podnikové šatne, dielne, zdravotnícke zariadenia, alebo prevádzky s prísnymi požiadavkami na hygienické normy (napr. laboratóriá).

Školský nábytok

Škola je jedným z miest kde deti  objavujú svet, kde  riešia úlohy, pozorujú vzťahy, skúmajú súvislosti.

Zodpovedajúce  vybavenie ich triedy či laboratória môže ich tvorivosť podporiť a oni sa môžu v škole cítiť lepšie.

Sedací nábytok

Sedacie súpravy sú v dnešných moderných interiéroch výrazným dizajnovým ako aj funkčným prvkom. Sedacie súpravy pre kancelárske priestory sa dnes využívajú vo veľkej miere v každom segmente.

Chcem návrh interíeru

ZOFF, spol. s r.o. 
Slnečná 36, 974 01 Banská Bystrica 

Tel.: +421 915 979 999
Mobil: +421 918 699 915
emaill: office@zoff.sk

© 2023 by SEA B&B. Proudly created with Wix.com

Follow Us:

  • w-facebook
  • Twitter Clean